Medyami’ye Hoşgeldiniz

Medyami, birçok sektörün deneyimlerini  (medya, medya satın alma, dijital pazarlama, etkinlik pazarlaması, reklam malzemeleri üretimi, hızlı tüketim, telekomünikasyon, enerji, gıda, içecek v.b) bir araya getirilerek kurulan bir medya inovasyon şirketidir.

Bizler, markalar için iletişim stratejilerini oluştururken müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörün dinamiklerini bizzat deneyimlemiş uzman kadrolarımızın tecrübelerinden faydalanarak yaparız. Bu anlamda markalar bizim için uzun yıllar beraber vakit geçirdiğimiz bir dost, gittikleri yollarda beraber yürüdüğümüz, ihtiyaçlarını, sevinçlerini bizzat paylaştığımız engelleri beraber aştığımız birer yol arkadaşıdır.

Gelişen ve değişen pazar dinamiklerine uyum sağlamak, multi sektörel tecrübelerimiz nedeniyle bizim için bir reflekstir.

Medyami faaliyetlerini gerçekleştirirken ana odağı:

  • Performans ve data odaklı, ölçülebilir ve bilimsel sonuçlar sunmak
  • Bütünsel pazarlama iletişimi yapmak
  • Klasik pazarlama yöntemlerinin yanına farklı çözümleri de entegre ederek hedef kitlenin unutamayacağı marka deneyimi yaşatmak
  • Kullandığı medya satın alma araçları ile markalarını rakiplerine göre avantajlar sunmak
  • Tüm çalışmaların çıktılarını şeffaf bir şekilde raporlamaktır.

Tüm bu hizmetleri bir üretim hattı gibi sağlamaktan ziyade, her müşteri için butik ve ve müşteriye özel ilgi ve servis seviyesi ile gerçekleştiririz. Her müşterimize Medyami’nin tek ve en büyük müşterisiymiş gibi davranırız.